Stavbyvedoucí /projektový manažer v oblasti výstavby inženýrských sítí / Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

FirmaHOMOLA a.s.
ÚvazekHPP
Mzda45 000 Kč až 70 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

1. kontakt e-mailem: [email protected]

Nabízíme pozici stavbyvedoucího/projektového manažera v oblasti výstavby inženýrských sítí, horkovodů, plynovodů, ropovodů a dalších produktovodů. Nástup IHNED.

Co vás čeká:
- Řízení stavby, koordinace všech účastníků výstavby a zajišťování plynulé realizace staveb
- Koordinace kapacit v rámci svěřeného projektu
- Zajišťování organizace staveniště a řízení provozu na něm
- Koordinace účastníků výstavby objektů a technologických částí
- Zajišťování podmínek pro kontrolní prohlídky stavby
- Spolupráce s technickým dozorem investora, autorským dozorem projektanta a s koordinátorem BOZP
- Vedení příslušné dokumentace
- Spolupráce s externími subjekty (správci sítí, místní úřady, obyvatelé, kontrolní orgány atpod.)
- Vedení elektronického stavebního deníku, vedení evidence pracovníků
- Kontrola průběhu stavby z hlediska plnění termínů, kvality prací, technologických postupů, plnění rozpočtu, souladu s projektovou dokumentací, povoleními, technickými předpisy, atpod.
- Dohled na dodržování BOZP a PO

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- VŠ/SŠ vzdělání stavebního nebo strojního směru
- min. 3 roky praxe v oblasti stavebnictví, technologických staveb nebo technického zařízení budov
- osvědčení o autorizaci výhodou
- uživatelskou znalost SW pro řízení stavební výroby
- řidičský průkaz skupiny B
- flexibilitu a chuť se v dané oblasti rozvíjet
- nadšení pro nové technologie

Zaměstnanecké výhody:
- zázemí úspěšné a stabilní společnosti
- profesní růst a vzdělávání v projektovém řízení i manažerských dovednostech
- atraktivní mzdové ohodnocení
- odměny nad rámec základní mzdy na základě hodnotících kritérií a ekonomických výsledků přidělených zakázek
- 4 týdny dovolené, 5 dní sick day
- příspěvek na stravování
- firemní automobil s možností jeho používání k soukromým účelům
- preventivní zdravotní péči

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Vratimovská 624/11, Ostrava - Kunčičky, 71800, Česko
mzda, plat (hrubý):45 000 Kč až 70 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jízdní výhody: Firemní automobil s možností jeho používání k soukromým účelům
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody: 5 sick days, příspěvek na stravování aj.

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:HOMOLA a.s., IČ: 26792770
datum zveřejnění nabídky práce:26. 02. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Šárka Popková, HR manažer
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.hholding.cz

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma HOMOLA u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 45 000 Kč až 70 000 Kč ; Benefity a výhody: Jízdní výhody: Firemní automobil s možností jeho používání k soukromým účelům, Zvláštní prémie, Jiné výhody: 5 sick days, příspěvek na stravování aj., ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Vratimovská 624/11, Ostrava - Kunčičky, 71800, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.